Затримано порушників | Спільний рейд з ДАІ

Рыбоохрана

22.04.2015 року о 120  працівниками Чернігіврибоохорони спільно з працівниками ДАІ УМВС України в Чернігівській області під час проведення рибоохоронного рейду на р. Десна поблизу с. Киїнка, Чернігівського району, Чернігівської області затримано громадян Н. та С. мешканців м. Чернігова та с. Киїнка, які в період весняно-літньої заборони здійснювали лов водних  біоресурсів забороненими знаряддями лову – сітками зяберними.

При цьому порушники виловили риби цінних видів: плоскирка – 94 шт., чехоня – 26 шт. загальною вагою 17 кг, указаними діями громадяни Н. та С. завдали шкоди рибному господарству України на суму 6732 грн.

Затримано браконьєрів

Затримано браконьєрів

Матеріали будуть направлені до Чернігівського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно чинного законодавства.

Заподіяна шкода

Заподіяна шкода

Нагадуємо, що з 1 квітня 2015 року на водоймах Чернігівської області діє весняно-летня заборона на лов риби та інших біологічних ресурсів. З наказом можно ознайомитися тут http://charka.org.ua/vesnyano-litnya-zaborona-na-lov-ribi-2015-roku/

 

Комментирование на данный момент запрещено.

Комментарии закрыты.