Затримано браконьєрів на Дніпрі

Рыбоохрана

26.03.2015 року о 8–20 працівниками Чернігіврибоохорони під час проведення рибоохоронного рейду на р. Дніпро поблизу с. Мньов, Чернігівського району, Чернігівської області затримано громадян М. та О. мешканців м. Чернігова, які здійснювали лов водних  біоресурсів забороненими знаряддями лову – сітками зяберними в кількості 2 шт., при цьому виловили риби цінних видів: плітка – 40 шт. , загальною вагою 9 кг, чим завдали шкоди рибному господарству України на суму 3400 грн.

Матеріали будуть направлені до Чернігівського районного суду Чернігівської області для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Нагадуємо, що згідно Кримінального Кодексу України незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, – карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

З 1 квітня 2015 року на всіх водоймах Чернігівської області оголошено весняно-літню забороно на лов риби та інших біоресурсів. Більш докладніша інформація на нашому форумі або в цій темі.

Комментирование на данный момент запрещено.

Комментарии закрыты.