Попереджено незаконний вилов риби

Рыбоохрана

21.07.2015 року на гарячу лінію Чернігіврибоохорони надійшов телефонний дзвінок від небайдужого рибалки, який повідомив, що у місці впадіння р. Стрижень у р. Десна в районі міського пляжу «Золотий берег» м. Чернігова невідомі особи готують до незаконного лову риби заборонене знаряддя лову риби – невід. Державними інспекторами Чернігіврибоохорони спільно з працівниками ЛВМ у річковому порту Чернігів УМВС України в Чернігівській області був здійснений виїзд з метою перевірки інформації зазначеної в зверненні.

Оперативно відреагувавши на звернення було затримано 2 особи, які вже почали незаконний вилов риби. Відносно правопорушників складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП та вилучено знаряддя незаконного лову риби – невід. Складені протоколи про адміністративні правопорушення направлені до Деснянського районного суду м. Чернігова для притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності.

Чернігіврибоохорона нагадує, що при виявленні випадків незаконного лову риби всі небайдужі громадяни можуть звернутися за телефонами гарячої лінії:

099-112-13-44 та 0462-937-557

nezakonniy-lov

Комментирование на данный момент запрещено.

Комментарии закрыты.